Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Karczew

41 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

28 000 zł800 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 006 m²

Do wynajęcia od czerwca 2026r moduł magazynowy o powierzchni 650m2 w ramach nowego budynku magazynowego z częścią biurowo-socjalną - 120m2. Obiekt jest zlokalizowany w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Karczew

Karczew,mazowieckie

2 190 000 zł187 m² 11 711,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:739 m²

Nowoczesny dom w sercu Karczewa - gotowy do wprowadzenia Najważniejsze informacje: powierzchnia domu: 187 m Powierzchnia działki: 739 m Rok zakończenia budowy: listopad 2021 Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Karczew,mazowieckie

2 700 000 zł318 m² 8 493,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 753 m²

Budynek zakładu przetwórstwa mięsnego o powierzchni całkowitej 317,89m posadowiony jest na działce gruntowej o powierzchni 2753m i zlokalizowany w Karczewie, powiat Otwocki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Karczew

Karczew,mazowieckie

558 000 zł45 m² 12 358,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja oddana w styczniu 2024r. Deweloper posiada jeszcze 2 mieszkania w sprzedaży Osiedle składa się z kameralnych, wyposażonych w windy budynków trzypiętrowych. Każdy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Karczew

Ługi,Karczew

560 000 zł60 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie z loggią Karczew, os. Ługi największe atuty: funkcjonalny układ: 3 niezależne pokoje i osobna kuchnia idealne dla rodziny. Dwustronna ekspozycja: okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Karczew,mazowieckie

690 000 zł72 m² 9 593,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie - 71,92 m2, 4 pokoje z balkonem i piwnicą, karczew, ul. Andersa. Przestronne, funkcjonalne mieszkanie O bardzo dużym potencjale aranżacyjnym! okna antywłamaniowe! idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersa

Ługi,Karczew

550 000 zł58 m² 9 401,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedam bezpośrednio jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Ługi przy ulicy Andersa o powierzchni 58,5 m2. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze i otoczone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersa

Ługi,Karczew

615 000 zł58 m² 10 512,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rodzina potrzebuje przestrzeni. Dzieci potrzebują swoich pokoi. Dorośli - świętego spokoju i miejsca, żeby zamknąć się z kawą na balkonie. Tu jest wszystko, co na start najważniejsze: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karczew

Karczew,mazowieckie

2 190 000 zł187 m² 11 711,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:739 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersa

Ługi,Karczew

589 000 zł59 m² 9 983,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzy pokojowe mieszkanie w Karczewie Prezentowana nieruchomość to trzy pokojowe mieszkanie w Karczewie ok. 59m2 na które składają się : 3 niezależne pokoje, osobna widna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Świderska

Centrum,Karczew

62,50 zł/m²80 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia - nowoczesny lokal handlowo - usługowy 80 m w Karczewie. Lokalizacja: karczew Powierzchnia: 80 m Czynsz: 5 000 zł netto / miesiąc + vat Dodatkowe opłaty: koszty eksploatacyjne 700.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ługi,Karczew

432 000 zł48 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

48 m z ogródkiem i dużym balkonem | Karczew, ul. Grota-Roweckiego Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na parterze w niskim, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Karczew

Karczew,mazowieckie

210 000 zł1 052 m² 199,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferuję na sprzedaż działkę pod Warszawą w Gminie Karczew miejscowość Całowanie o łącznej powierzchni 1052m2 Grunt posiada aktualną decyzję o warunkach zabudowy polegających na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Karczew

Karczew,mazowieckie

581 184 zł47 m² 12 342 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Karczew

Centrum,Karczew

43 000 €10 000 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 10 000 m2 w planowanym centrum logistycznym pod Otwockiem. Standard: odporność ogniowa powyżej 4 000 mj/m2 posadzka bezpyłowa 8 T/m2 wysokość 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Karczew

Centrum,Karczew

30 000 zł1 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia miejsca paletowe, wraz z obsługą logistyczną, poziom obsługi do indywidualnego ustalenia i wyceny. Magazyn ogrzewany z miejscem do składowania na regałach na około 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karczew

Centrum,Karczew

750 000 zł157 m² 4 777,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Na sprzedaż dom parterowy 157 m , Karczew okolice Urzędu Miejskiego Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 157 m , usytuowany na działce o powierzchni 263 m w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ługi,Karczew

600 000 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m zlokalizowane na 5 piętrze w bloku z windą na spokojnym osiedlu Ługi w Karczewie przy ul. Gen. Józefa Bema. Wysokie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Roweckiego

Karczew,mazowieckie

675 000 zł72 m² 9 428,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie dla rodziny - 71,59 m (w tym komórka lokatorska) | ul. gen. "Grota" Roweckiego Lokalizacja: ul. gen. Stefana "grota" Roweckiego Powierzchnia: 71,59 m (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Karczew

Karczew,mazowieckie

899 000 zł418 m² 2 150,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Budynek przemysłowo-usługowy 418 m + działka 377 m Karczew, powiat otwocki Na sprzedaż budynek przemysłowo-usługowy o powierzchni całkowitej 418 m , położony na działce 377.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Andersa

Ługi,Karczew

380 000 zł33 m² 11 515,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na spokojnym i dobrze skomunikowanym Osiedlu Ługi w Karczewie. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Karczew

Centrum,Karczew

448 891 zł20 361 m² 22,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa (lub pod lekką produkcję) o pow. 20 361m2 (w tym biuro) zlokalizowana w Karczewie , w odległości 20 km od Warszawy, 500 m od trasy dk50. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersa

Ługi,Karczew

589 000 zł59 m² 9 983,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Ługi,Karczew

560 000 zł60 m² 9 327,12 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i windą - gotowe do wprowadzenia! Lokalizacja - Osiedle Ługi, ul. Bema W bezpośrednim sąsiedztwie znajdziesz sklepy, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Złotnicza

Centrum,Karczew

1 690 000 zł484 m² 3 491,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż: obiekt warsztatowo-produkcyjny z zapleczem biurowo-socjalnym Karczew, ul. Złotnicza Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny obiekt warsztatowy z potencjałem produkcyjnym, magazynowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karczew

Karczew,mazowieckie

839 000 zł94 m² 8 925,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:325 m²

Wolnostojący dom z potencjałem - tylko 30 km od Warszawy! Szukasz gotowego do zamieszkania domu w spokojnej okolicy, ale blisko miasta? Zwróć uwagę na tę wyjątkową ofertę w Karczewie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Karczew

Centrum,Karczew

2 000 zł194 m² 10,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Poszukujesz przestronnej przestrzeni do prowadzenia swojej działalności? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Oferujemy do wynajęcia lub sprzedaży wielofunkcyjny budynek gospodarczy o dużym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ługi,Karczew

315 000 zł35 m² 8 873,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Oferta zarezerwowana Mieszkanie na trzecim piętrze o powierzchni użytkowej 35,50m2 w budynku z 1993 roku. Lokal składa się z widnej kuchni otwartej na pokój dzienny, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Częstochowska

Centrum,Karczew

1 499 999 zł180 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:627 m²

Szukasz przestrzeni, która łączy komfort życia z możliwością rozwoju Twojej działalności? Ten wyjątkowy dom w Karczewie, z przestronną halą produkcyjną lub magazynową, to miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maczka

Ługi,Karczew

2 200 zł48 m² 46,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe słoneczne mieszkanie z oddzielną kuchnią i dużym balkonem na osiedlu Ługi przy ul. Gen. Maczka - świeżo wyremontowane i w pełni umeblowane mieszkanie - gotowe do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Złotnicza

Centrum,Karczew

899 000 zł418 m² 2 150,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bezpośrednio budynek 388m i działka 377m przemysłowe do generalnego remontu centrum Karczewa k.Otwocka - MOŻLIWA ZAMIANA na mieszkanie w rozliczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karczew

Ługi,Karczew

450 000 zł48 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o pow. 48 m2, położone na 1 piętrze z 3, zlokalizowane przy ul. Grota Roweckiego na pograniczu Karczewa i Otwocka. Mieszkanie: lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Ługi,Karczew

750 000 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie 60 m2, osiedle Ługi. 3 pokoje: 9m2, 7.5m2, 25m2. Oddzielna widna kuchnia 7m2. Balkon 5 m2. Do mieszkania przypisana również piwnica 2m2. Dostępna dla mieszkańców rowerownia. Winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Andersa

Torfy,Karczew

600 000 zł59 m² 10 169,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Trzypokojowe mieszkanie z ogrodem na sprzedaż 59 m2, wysoki parter/3 bez windy, w budynku z 1965 r., Karczew. Mieszkanie do ewentualnego odświeżenia, sprzedawane z meblami lub bez (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Centrum,Karczew

1 750 000 zł400 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 365 m²

Wyjątkowy, przestronny dom z dwoma niezależnymi częściami - idealny dla dwóch rodzin lub pod działalność. Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować duży, rozkładowy dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Ługi,Karczew

439 000 zł47 m² 9 346,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie 46,97 m , Karczew (ługi). Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,97 m , położone na 1. piętrze w niskim, kameralnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Karczew

Centrum,Karczew

225 000 zł443 m² 507,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Bardzo zgrabna działka pod budowę domu jednorodzinnego. 443 m2 - 225 000 zł (507,90 zł / m2) Regularny kształt zbliżony do kwadratu, równa powierzchnia, spokojna ulica, sąsiedztwo domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maczka

Ługi,Karczew

419 000 zł48 m² 8 662,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Ługi, blisko do przedszkola, sklepów, kościoła, na pocztę. Niedaleko zespół szkół i szkoła podstawowa. Mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Karczew

Karczew,mazowieckie

929 000 zł123 m² 7 552,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Gotowy do sprzedaży Dom 123 m w Karczewie stan deweloperski, świetna lokalizacja! Na sprzedaż nowoczesny bliźniak o powierzchni 123 m na działce 300 m, położony w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony, ul. Częstochowska

Karczew,mazowieckie

17 000 zł550 m² 30,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Do wynajęcia hale magazynowe 250m2 / 300 m2 / 550m2, biuro, pomieszczenie socjalne Otwock Mały, gmina Karczew, powiat Otwocki, przy trasie 801 Oferuję do wynajęcia niezależny obiekt magazynowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Przechodnia

Karczew,mazowieckie

820 000 zł157 m² 5 222,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:263 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący w Karczewie - Twój nowy komfortowy azyl! Marzysz o przestronnym i funkcjonalnym domu w spokojnej okolicy? Oto wyjątkowa okazja! Wolnostojący dom.